Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Vuslat Fm

canlı dinle

VUSLAT FM

VUSLAT FM HAKKINDA

Adana merkezli olarak dinletileri ele alma şansı sunan Vuslat Fm, İslami yayınlar sunan ilk ve tek radyo kanalıdır. Bu mantık altında ise Adana’da 101,1 frekansından sizlere dinletiler sunan kanal türü, ayrıca web radyosu olarak sitemizden dilediğiniz gibi takip etme avantajlarını da beraberinde sıralamaktadır.


Türkiye standartlarında önem gören sitemizden siz de pek çok dinleti türünü ele alma şansları elde edin. Bu alanda lider konumunu elden bırakmayan sitemiz, Vuslat FM adı altında sunduğu dinletiler ile pek çok kişi tarafından önemli görülen bir site haline dönüşmüştür. Zira bu noktada sizler de kalitenin çok daha üst aşamalara tırmandığı bir alan oluşturmanın keyfini sürebileceksiniz.

Her konuda öncü tavrını elden bırakmayan sitemiz, sizlere “kalite odaklı” bir çalışma ortaya koyduğu gibi, dinletileri de bu yönde takip etmeniz açısından çalışmalar sunmayı hedeflemektedir. Zira bu noktada sizler de en kaliteli dinleti türlerini takip etme avantajlarına tek tuşla ulaşma şansları elde edin.

Eşsiz program desteği ve bunun yanı sıra ise günlük olarak binlerce ilahinin sunulduğu Vuslat Fm, bu alana damgasını vuran ilk ve tek radyo kanalı olarak görülmektedir. Biz de cazip fırsatları bu noktada değerlendirmeniz ve bir fikir almanız noktasında çalışıyor, günümüzde önem gören tüm dinleti türlerini de bu radyo kanalı üzerinden sizlere ışık hızında sunmayı ihmal etmiyoruz.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Vuslat Fm oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


VUSLAT FM FREKANS BİLGİLERİ

Adana 101.1

VUSLAT FM İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: bilgi@lalegulfm.com  adresinden iletebilirsiniz.
Adres: Kuruköprü Mahallesi Özler Caddesi Ahmet Özel Türkay İş Merkezi No:403 Seyhan/ADANA
Tel: +903223595529

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz