Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Radyo 7 Kuran Meali

canlı dinle

RADYO 7 KURAN MEALİ

RADYO 7 KURAN MEALİ HAKKINDA

Kur’an-ı Kerim Meali Abdullah Yücel’in meali ve Hayri Küçükdeniz’in sesi ile Kur’an-ı Kerim Meali internet radyomuzu radyo7.com üzerinden 24 saat dinleyebilirsiniz.


1998 yılında ” hayata müzik katın ” sloganıyla Hayat Görsel Yayıncılık A.Ş. tarafından kurulan Radyo 7 Türkiye’nin en büyük ve geniş yayın ağına sahip radyolarından biridir. Radyo türküden popüler müziğe kadar geniş bir yelpazede yayın yapıyor.

Radyo 7 Kuran Meali dinle yayını da yapan bir radyodur. Radyo Türkiye’de 65 farklı frekanstan karasal yayın yapan tek radyodur. Yayın akışında hafta içi her gün ve hafta sonu olmak üzere canlı stüdyo yayınları da bulunan radyonun her akşam canlı sunulan haber yayını da bulunuyor. Radyo 7 Kuran Meali canlı yayını ise her gün sabah saat 5:00 ile 7:00 saatleri arasında gerçekleşiyor. Dini radyo dinlemek için Kur’an-ı Kerim’in mealini radyodan dinlemek için Radyo 7 Kuran Mealini dinle.

Türkçe Kur’an radyosu olan Radyo 7 sesli Kuran Meali ile gözlerinizi yormadan kitabımız Kur’an-ı Kerim hakkında artık daha fazla bilgiye kolayca ulaşabiliyor olacaksınız. Üstelik işiterek ve internetin bulunduğu tüm cihazlar üzerinden. Haftanın 7 günü ve 24 saati kesintisiz canlı yayınlarında Kur’an-ı Kerim ayetleri ve surelerinin anlamlarını canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo 7 Kuran Meali Fm radyosu vaktinizi en iyi şekilde değerlendirmenin doğru frekansı olarak adlandırılabilir. Sadece internet radyosu kanalı olan Radyo 7 Kuran Meali Abdullah Yücel’in Kur’an-ı Kerim mealleri ile Hayri Küçükdeniz’ in sesi ile Kur’an-ı Kerim Meali kalitesiyle sizlere aktarılıyor. Muhteşem bilgi ve yorumlama yeteneklerine sahip bu iki ismin, bu kategorideki hakimiyeti ve tecrübesini dinler dinlemez işiteceksiniz.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Radyo 7 Kuran Meali Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.


 

RADYO 7 KURAN MEALİ FREKANS BİLGİLERİ

Turksat 4a – Frekans: 12095 – Polarizasyon: Yatay(H) – Symbol Rate: 4800 – Fec: 5/6

RADYO 7 KURAN MEALİ İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: radyo7@radyo7.com.tr adresinden iletebilirsiniz.

Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp / İSTANBUL
Telefon: 0 212 437 85 85
Faks: 0 212 467 37 77
WhatsApp İletişim: 0507 977 01 01

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz