Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Radyo Nida

canlı dinle

RADYO NİDA

RADYO NİDA HAKKINDA

Radyo Nida, Güne başladığınız andan itibaren pozitif enerjisi ve hiç bitmeyen güzel içerikleri sayesin de her zaman kendinizi iyi hissedeceğiniz bir radyo kurumudur. Birbirinden güzel kapsamlı içerikleri sayesinde bakış akışınızın gelişmesine faydası olur.Radyo Nida ile sohbetleri dinlerken bir yandan da içinizin huzurla dolması kaçınılmazdır. Kendinize bir fark, gönül gözünüze aydınlık ve içinize serpilecek olan huzur sayesin de bu radyo sizin vazgeçilmeziniz olacaktır. Diğer radyo kanallarından farklı olması sayesin de günden güne artan bir dinleyici kitlesine sahiptir. Radyo Nida yayınlarını Bursa ve çevresinden 107.3’den dinleyebileceğiniz gibi resmi internet sitesi de olan radyonida.com.tr üzerinden dinlemek mümkün.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Radyo Nida oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


RADYO NİDA FREKANS BİLGİLERİ

Bursa 107.3

RADYO NİDA İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: bilgi@radyonida.com.tr adresinden iletebilirsiniz.
Adres: Reyhan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi. Koza İşmerkezi Kat:1 Osmangazi / Bursa
Tel: 0224 220 01 08

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz