Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Radyo Gül

canlı dinle

RADYO GÜL

RADYO GÜL HAKKINDA

Kocaeli – Gebze ilçesinden İslami yayınlar sunan Radyo Gül, bu bölgede 91,7 frekansı üzerinden sizlere dinletiler sunmaktadır. Bölgenin en kaliteli İslam hocalarını bünyesinde ağırlayan radyo kanalı, 24 saat boyunca canlı programlar sunarak, sizlerden gelen soruları yanıtlamaktan geri kalmamıştır.

Her konuda lider olan radyo istasyonu, günlük olarak 50,000’i aşkın kişi tarafından tercih ediliyor. Radyo frekansları üzerinden takip edemeyen kullanıcılar için ise bu radyoyu “web radyosu” mantığı altında web sitemize ekledik ve sizlerin dinletileri ele almasına da aracılık ettik.


Zira Radyo Gül bu sebepten dolayı herkes tarafından değer görmekte ve öncü hizmet alanları ulaştırmayı da ihmal etmemektedir. Kaliteli bir dinleti türünü ele almanız ve her koşulda kendinizi bir adım öne çıkartmanız açısından çalışan web sitemize hemen siz de tek tuşla girişinizi yaparak tüm radyo kanallarına dair bir fikir elde etme şanslarına ulaşın. Artık direkt olarak İslami radyoların tamamını web sitemizden takip etme durumu fazlaca söz konusu oluyor.

Bu noktada en kaliteli hizmetleri sizlerle buluşturan web sitemiz, her alanda da öncü tavrı ile beraber sizlere çok daha öncü bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Bu yüzden Radyo Gül, günümüzün İslami radyoları arasında popülerlik kazanmış öncü kanallarından bir tanesidir. 24 saat boyunca programların yanı sıra sizlere ilahi ve benzeri dinletiler sunmayı da ihmal etmemektedir. Bir tık kadar uzağınızda olan radyo istasyonuna siz de bağlantı kurun!

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Radyo Gül oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


RADYO GÜL FREKANS BİLGİLERİ

Kocaeli 91.7

RADYO GÜL İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail:  adresinden iletebilirsiniz.
Adres: Hacı Halil Mah. Yeni Bağdat cad.No: 350 D:21  Gebze Kocaeli
Tel: +902626436026

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz