Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Radyo En

canlı dinle

RADYO EN

RADYO EN HAKKINDA

Konya’nın Selçuklu ilçesinden siz değerli dinleyicilere İslami yayın ağırlıklı hizmet sunan Radyo En, bölgenin iyi hocalarını misafir ederek, bir program hizmeti sunmaktadır. Bölgede frekansı 104,7 olan kanal türü, her geçen gün çıkışını sürdürmekte ve artık web radyosuyla beraber tüm Türkiye genelinde dinlenmektedir.


Bu sayede dinletileri hep bir adım öne çıkartmak ve keyifli vakit geçirmek adına hemen sitemizden kanal türüne bağlantı kurabilirsiniz. Türkiye’de Radyo En, öncü yapısıyla beraber her yaş grubuna hitap eden programları barındırmaktadır. Kuran üzerinden bilgiler sunan ve dinletilerin tamamını dini bilgiler üzerinden oluşturan kanal türü, sizlerin sorun yaşamadan 24 saat boyunca fikir edinmesine aracı olmaktadır.

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından önemsenen ve dinlenen kanal, ortalama olarak günlük 25,000 kişiyi bünyesinde konuk olarak ağırlamaktadır. Bu sebeple son dönemlerin en favori kanalları arasında yer alıyor. Dilediğiniz gibi dinleti ortamları kurmak ve bu aşamada bir hizmet sağlamak bakımından da öncü çalışma ortamları sunmayı ihmal etmemekteyiz.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Radyo En oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


RADYO EN FREKANS BİLGİLERİ

Konya 104.7

Türksat 4A Frekans 12345 Symbol 30000 Vertical Fec 3/4

RADYO EN İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: en@radyoen.com.tr adresinden iletebilirsiniz.
Adres: Babalık Mahallesi Demirci İşmerkezi B/Blok Kat:8 No: 803 Selçuklu/KONYA
Tel: +90332 234 3002

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz