Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Moral Fm

canlı dinle

MORAL FM

MORAL FM HAKKINDA

Moral Fm,1992 senesinden bu yana yayın hayatına devam eden, Türkiye’nin ilk özel ”haber-yorum, tematik ve kültürel” yayıncılık yapan radyosudur.

Moral Fm, sahasında uzman radyo programcılarıyla gerçekleştirdiği 24 saat kesintisiz yayınını, internet üzerinden tüm dünyaya ulaştırmaktadır.2004 senesinden beri çeşitli üç aylık dönemlerde Radyo İzleme Araştırma Kurumu’nun (RİAK) verilerine göre;

Türkiye’de Haber-Tematik yayın yapan radyolar arasında en çok dinlenen, yayın merkezi olan İstanbul’da ise Haber-Tematik Karma yayıncılık yapan radyolar içerisinde en çok tercih edilen radyo olmuştur.


İstanbul merkezli dinleyicilerine seslenmektedir. Moral Fm uzun seneler boyunca dinleyicilerine 105.5 frekansından yayın yapmıştır. Ancak yayınlarını gerçekleştirdikleri yerin bakımı yapıldıktan sonra dinleyicilerine 96.8 yayın frekansıyla ulaşmaktadır.

Moral Fm 96.8, 1993 yılından bu yana dinleyicileri ile buluşan ve Türkiye’nin ilk haber, yorum, tematik ve kültürel yayın yapan radyosudur. 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapılmaktadır. Bu kesintisiz yayını karasal olarak tüm Türkiye’ye ve internet aracılığıyla tüm dünyaya moral vermeye devam etmektedir. Reklam verenler en ekonomik, insanlar üzerinde en etki bırakan yerleri bulmak için çaba sarf etmektedir.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Moral Fm oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


MORAL FM FREKANS BİLGİLERİ

İstanbul 105.0
Ankara 104.9

MORAL FM İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi info@moralfm.com.tr adresinden iletebilirsiniz.
Adres: Beşyol Mah. Birlik Cad. No:6 D:5 34295, Küçükçekmece/İstanbul
Tel: +905496251001

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz