Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Lalegül Fm

canlı dinle

LALEGÜL FM

LALEGÜL FM HAKKINDA

Lalegül Fm 88.4 frekansı ile karasal yayın yapmakta olan dini ilahi ve içeriklere yer veren radyo kanalıdır. Bağcılar ilçesinden Tüm Türkiye’ye dini sohbet ve tasavvufi konuları taşıyan bu kanal aynı zamanda Tv kanalı ile de eş zamanlı yayınlar yaparak dinleyicilerine bir çok teknolojik araç ile ulaşmayı kendisine hedef edinmiştir.

Lalegül Fm yayın akışını genel olarak gün içerisinde çalan en popüler en yeni en hit ilahiler oluşturmaktadır. Cübbeli Ahmet Hoca sohbetlerine bolca yer veren kanal sizi eviniz de iş yeriniz de ofisiniz de kısacası karasala ve internet radyo yayıncılığının olduğu her mecra da bulacak ve kendisine hayran bırakacaktır.Lalegül Fm canli dinleyen radyo dinleyicileri iyi bilirler ki sohbetler kalplerimizi tazeler ve dini bilgilerimizi güncel tutar. Siz de Lalegül Fm dinleyerek dini bilgileriniz tazeleyebilir ya da Abdurrahman Gönül gibi büyük üstatların ağzından ilahi dinleyebilirsiniz. Bazı kelimelerin ve cümlelerin Türkçe tasvirlerini ve mealini kanal da bulabileceksiniz. Radyo Lalegül Fm dinlemek canlı radyo ile artık çok daha kolay.

Ses kalitesi ve kesintisiz radyo ahlakına büyük önem veren bu güzide kanal sayfamızın sunucu hizmetleri ile birleşerek daha da berrak bir hal almaktadır. Online Lalegül Fm Dinlemek hiç bu kadar dolay olmamıştı! Lalegül Fm İstanbul’dan Dünya’ya sloganı ile tüm radyo severler için sesini gün boyu hiç ama hiç kısmamaktadır.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Lalegül Fm oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


LALEGÜL FM FREKANS BİLGİLERİ

İstanbul 88.4
Tekirdağ 88.3
Bursa 95.9
Bilecik 88.4
Sakarya 88.4
Kocaeli 88.3
Kırklareli 90.5
Çanakkale 91.3
Bandırma 91.2
Edirne 90.0
Balıkesir 91.2
Edremit 97.2

Frekans:12422 Mhz Polarizayon: Yatay (H) Sembol Oranı: 30000 FEC: 3/4

LALEGÜL FM İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: bilgi@lalegulfm.com  adresinden iletebilirsiniz.
Adres: Çınar Mahallesi Osman Gazi Caddesi Numara:50/A – Bağcılar – İstanbul
Tel: 0212 435 10 58

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz