Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Hür Fm

canlı dinle

HÜR FM

HÜR FM HAKKINDA

Sakarya merkezinde yayın yapan Hür FM, 92.1 frekansından yayın yapmaktadır. İnternetten de ulaşılabilecek olan Sakarya Hür FM dini konularda yayın yapan bir radyodur. Sakarya Hür FM hafta için her gün saat 10:00’da Adem Şener ile Hanım İlmihali programı ile yayındadır.Kur’an-ı Kerim meali ve tefsiri, hadisler, Taha Gürbüz ile tarihi sohbetler ile devam eder. Evliya menkıbeleri programları yayınlanır. Sonraki yayınlarda ise sualli cevaplı İslam fıkıhı, İmam Gazali’den öğütler yayınlanır.

40 hadis, Peygamber efendimizin hayatı, hisseler, büyük İslam ilmihali, akaid Risale-i Kutsiye programları vardır. Tarihte bugün, hafta için her sabah 09:00’da yayınlanan haber saati ile günlük haberler verilir.

Pazartesiden cumartesiye kadar tefsir dersi, hadis dersleri sahabelerin hayatı yayındadır. Yorum saati, aşk iklimi programı yayınlanır. Siyeri Nebi, Sakarya’nın manevi yıldızları ve rahmet elçileri programları hafta içi yayın akışını oluşturmaktadır.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Hür Fm oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


HÜR FM FREKANS BİLGİLERİ

Sakarya 92.1

HÜR FM İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: bilgi@konyagozyasifm.com adresinden iletebilirsiniz.

Adres: Baglar Mah. 7062 Sk No 14 Erenler/Sakarya
Tel: +902642819210

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz