Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Hedef Radyo

canlı dinle

HEDEF RADYO

HEDEF RADYO HAKKINDA

1992 yılın da kurulan Hedef Radyo 1993 yılında yayına yapmaya başlamıştır. Radyo Hedef Ankara da kurulmuştur İslami ağırlıklı yayınlar yapan  fm bandı 91.8 frekansından yayın yapmaktadır.

Bu şekilde Radyo Hedef yayın akışları sayesinde misyonunu yerine getirmektedir. İletişim ağı ve sağladığı yayınlar sayesinde kişilerin davranışlarını değiştirmek, haberleşme bağı kurmak, toplum ve birey arasında ki ilişkiyi geliştirmek, Milli birlik duygularını diri tutmaktadır. Sağlıklı bir iletişim gerçekleşebilmesi için bazı iletişim ögelerine ihtiyaç duyulmaktadır.
24 saat yayın akışı yapmaktadır. Bu yayın akışının çoğunluğunu canlı yayınlar oluşturmakta. Kullanmış olduğu teknik ekipmanlar sayesinde radyoculuk sektöründe adını duyurmuş isimlerdendir. Bu sayede dinlenme oranına bakıldığında sürekli bir artış söz konusudur.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Hedef Radyo oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


HEDEF RADYO FREKANS BİLGİLERİ

Ankara 91.8

HEDEF RADYO İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: hedef@hedefradyo.com adresinden iletebilirsiniz.
Adres: GMK Bulvarı NO :137/5 Çankaya/ANKARA
Tel: +90312 231 12 26

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz