Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Gözyaşı Fm

canlı dinle

GÖZYAŞI FM

GÖZYAŞI FM HAKKINDA

Gözyaşı FM, Konya merkezli yayın yapan yerel bir radyo kanalıdır. Hem internet üzerinden hem de 102.9 frekansından canlı yayın yapmaktadır. İslami eksenli muhafazakar yayın yapan gözyaşı fm dini, tasavvufi ve ilahi müzikler ile bu çaptaki sohbetlere yer vermektedir.

Gözyaşı fm 24 Mart 1996 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Alanında başarılı programcıların yaptığı canlı yayın programlarıyla da bilinen gözyaşı fm ayrıca dinleyicilerle canlı telefon bağlantısı yapmaktadır. Çeşitli yarışmalarla da dinleyicilere kutsal yerleşim yerlerine seyahat hediye etmektedir.Radyonun programcıları arasında başlıca şu isimler yer almaktadır: Cengiz Özmen, Emre Gürbüz, Enes Özbay, Tahir Büyükkörükçü, Timurtaş Uçar, Seyit Ali Gümüş, Hasan Basri, Emin Yıldırım, Abdurrahman Öksüz. En çok dinlenen gözyaşı fm programları arasında ise; İstek Saati, Gönül Sohbetleri, Cuma Vaazı, Vakti Vuslat ve Akşam Akşam gelmektedir. Kanalda ana ve ara haber bültenleri bulunmamaktadır. Ayrıca canlı telefon bağlantılarına kadın dinleyiciler de kabul edilmektedir.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Gözyaşı Fm oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


GÖZYAŞI FM FREKANS BİLGİLERİ

Konya 102.9

GÖZYAŞI FM İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: bilgi@konyagozyasifm.com adresinden iletebilirsiniz.
Adres: Babalık Mahallesi Demirci İşmerkezi B/Blok Kat:7 No: 703 Selçuklu/KONYA
Tel: +90332 353 77 73

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz