Pazartesi, Eylül 20, 2021

Furkan Radyo

canlı dinle

FURKAN RADYO

FURKAN RADYO HAKKINDA

Kayseri iline bağlı radyo yayın hayatını sürdüren Furkan Radyo islami ağırlıklı yayınları ile bilinen bir radyo kanalıdır. Kanalın konsepti islami yayınlar olarak belirtilmiştir. İslami yayınların yanı sıra eğitim ve kültüre de önem veren radyo kanalı 98.0 frekansı ile yayın hayatını sürdürmektedir. Furkan radyo bir yerel radyo kanalı olduğundan Kayseri’den dinlenilmektedir. Çeşit çeşit ilahilerin çalındığı radyoda Kayseri ile ilgili haberler de kimi zaman yer verilmektedir.Furkan Radyo haftanın her günü ve her saati yayın yapan yerel bir radyo olmasına karşın son derece de gelişmiş bir radyo kanalıdır. Kayseri ilinin yerel gazetelerinin de haberlerinin sunulduğu radyo istasyonu Kayserililer tarafından ilgi ile dinlenilen bir islami radyodur.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Furkan Radyo oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


FURKAN RADYO FREKANS BİLGİLERİ

Kayseri 98.0

FURKAN RADYO İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: bilgi@konyagozyasifm.com adresinden iletebilirsiniz.
Adres: Babalık Mahallesi Demirci İşmerkezi B/Blok Kat:7 No: 703 Selçuklu/KONYA
Tel: (0352) 222 90 32

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz