Kategoriler
Haber

Dini Radyo Dinle Radyo Programları

Dini Radyo Dinle Radyo Programları

Radyo Bayram fm dinle, sizlere aktif bir şekilde İslami bilgileri veren ulusal olarak canlı yayın yapan kurumsal bir canlı radyo dinle istasyonudur. Bayram Fm in birbirinden güzel ilahileri ile dinleyiciyi mest etmesi ve dini sohbet ve programlar ile  canlı yayınları ile sürekli olarak dinleyici ile iç içe olan Bayram fm  radyosu profesyonel radyuculugu ile  dikkat çeken bir radyo istasyonudur.

Radyo Bayram Fm bir çok ilde frekansı olan  bir radyodur.Bu hizmetini uydu frekansı ve internet sitesi ile tamamlayan radyo cep telefon uygulamaları ile de takip edilmektedir. Bayram fm dinle bir çok ilde de kiralık frekanslar kullanaraktan sesini farklı farklı illerde duyuran ciddi çalışan kurumsal bir radyodur. İslamiyetin ince noktalarını yapmış olduğu programlar ile dinleyecilerine aktaran radyo dini radyolar içerisinde iddalı ve ilk sıralarda yer alan bir radyodur. İnternet üzerinden canlı bayram fm linkini kullanarak ulaşabilirsiniz. Mobil android iphone ios işletim sistemli telefonlarınızdan kolayca dinleyebilirsiniz.

Dini Radyo Dinle Radyo Programları, Yayın Akışı

dini radyo programları
dini radyo programları

06:00 – 09:30 Cemal Akçil ( Hafta içi Her Gün )

09:30 – 13:30 Abdullah Eroğlu ( Hafta içi Her Gün )

13:30 – 14:30 Hatmi Şerif ( Abdullah Eroğlu ) ( Hafta içi Her Gün )

15:00 – 19:00 Fatih Öztürk ( Hafta içi Her Gün )

19:00 – 23:00 Seyit Gönülaçar ( Hafta içi Her Gün )

21:00 – 24:00 Hüseyin Duru ( Salı – Perşembe )

23:00 – 03:30 Abdullah Eroğlu ( Hafta içi Her Gün )

03:30 – 04:30 Hatmi Şerif ( Abdullah Eroğlu ) ( Hafta içi Her Gün )

05:00 – 09:00 Fatih Öztürk ( Hafta içi Her Gün )

Kategoriler
Haber

İslami Radyo Bayram Fm

İslami radyo Bayram Fm Maneviyat boşluğu içerisine düşen insanlar, genelde bu hissiyatı başka şeylerle kapatmaya çalışır. Çoğu insan bu dünyaya neden geldiğini, neden huzursuz olduğunu düşünerek ömrünü tüketir. Huzur bulmak için açılan elleri boş çevirmeyen bir yaratıcımızın olduğunu düşünmek bile insana bir özgüven ve aidiyet hissi vermektedir. Allah’a inanmış bir Müslüman’ın elbette sığınacağı tek yer Rabbinin merhametidir. Sürekli koşuşturma ve maddi çıkarlar uğruna günümüzün geçtiği modern dünya dediğimiz yaşadığımız kara parçasında yorgun düşen her Müslümanın Rabbine dua ve ibadet ile ondan yardım beklemesi en doğru karar olacaktır. Çünkü gerçekten inanan bir Müslüman, istediği şeyi önce Rabbinden ister.

Günümüz insanının gözünü bürüyen maddiyat hırsı, maneviyat duygusunun içini boşaltarak insanları büyük bir boşluğa hapsetmektedir. Yaratılış fıtratı üzerine insanoğlu her zaman daha iyisini ve fazlasını istediği için, şükür ve iyi niyetin köreldiğini fark edememektedir. Ahir zaman olarak adlandırılan bu dönemler, insanoğlunun aciz ve menfaatçi bir varlık olduğunu da göz önüne sermektedir. İnsanlarımızın içini karartan, onları nefrete sürükleyen, onların şeytanı haline gelen maddiyat duygusu, ancak yaratana şükür ve dua ile def edilebilir. Kur’an-ı Kerim’in Ra’d Suresi 28.Ayetinde geçen “Onlar, inananlar ve kalpleri Allah’ı anmakla huzura kavuşanlardır. Biliniz ki, kalpler ancak Allah’ı anmakla huzur bulur.” Ayeti de bunu destekler niteliktedir.

İslami Radyo Bayram Fm

Bayram FM radyosu da dinin gerektirdiklerini Müslüman kardeşlerimize daha net açıklamak, doğru bilinen yanlışlardan sakınmak, Rabbimizin verdiği ibadetleri dinleyicilerine doğru anlatmak amacıyla hizmet etmeye başlayan bir radyo istasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Dinin görevlerini ve yükümlülüklerini tatlı bir sohbet havasında dinleyicilerine aktaran bu radyo kanalını internet sayfamız üzerinden ücretsiz ve kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

İslami kategorisi ile tematik canlı yayınlarını aralıksız sürdüren Bayram FM hakkında daha fazla detay elde etmek istiyorsanız aşağıda yer ayırdığımız resmi internet sayfasına mutlaka en azından bir kez bayramfm.com.tr web sitesini ziyarette bulununuz.Bayram Fm dini Radyo kanalı sizlere en güzel sohbetler, En güzel ilahiler Ve birbirinden değerli Bayram fm Hocaları ve programcılarıyla hizmet vermektedir. ilahi, ilahiler, dini sohbet, dini sohbetler dinlemek için Radyomuzu tercih edin. Bayram fm Hocaları ve Programcıları sizler için en güzel programları sunmakta, hoş muhabbet Hoş sohbet Radyonuzda

 

Kategoriler
Haber

Bayram Fm Canlı Radyo Dinle, Dini Radyo Dinle

Bayram Fm dini yayın yapan bir radyodur. İlahi, Tasavvuf Müziği ve dini sohbet içerikli yayın yapan radyo kanalı özellikle dini günlerde ve aylarda yoğun olarak dinlenmektedir.

Türkiye’de 6 farklı ilden karasal yayın yapan radyodur yayın akışında düzenlediği programlarla dinleyicilerinin isteklerine ve sorularına cevap vermektedir.
Dini konulara hakim konuklarıyla Bayram Fm dinleyicilerinden gelen sorulara başarıyla cevap verebilmektedir. Hafta boyunca sabah saat 08:00’da başlayan programlar saatler 00:00’ı gösterdiğinde son bulur.

Programlarda yapılan dini sohbetler dinleyicileri tarafından dikkatle dinlenmektedir. Dinleyiciler din hakkında bilmedikleri konuları sorarak çeşitli bilgiler alabilmektedirler. Dinleyicilerden gelen soruları cevaplayan konuklar dinleyicilerinin aydınlanmasına yardımcı olmaktadır.

"<Yoastmark

Bayram FM Frekans Bilgileri

İllere göre frekans dağılımları şu şekildedir;
İstanbul 95.8
izmir 102.8
Mersin 100.8
Sakarya 95.5
Adana 101.6
Yalova 87.8

Birbirinden güzel sohbetler birbirinden güzel ilahiler, rüya tabirleri, ibretlik hikayeler, dini hikayeler, dualar ve zikirler ve ramazan aylarında iftar ve sahur vakitlerinde canlı yayınlarıyla evlerinize konuk oluyor. En seçkin sanatçılar Ender Tekin, Hüseyin Duru, Cemal Akçil, Fatih Öztürk, Hilmi Tunalı ilahileri sizin için seslendiriyor.En güzel sohbetleriyle Abdullah Eroğlu hocamız her sabah saat 10:00’da yaptığı dini sohbetlerle, dualarla, zikirlerle Peygamber Efendimizin ve Ehli Beytinin hayatından hikâyelerle evlerinize konuk oluyor.Sakın Kaçırmayın.