Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Enderun Fm

canlı dinle

ENDERUN FM

ENDERUN FM HAKKINDA

Kayseri merkezli olarak sizlere İslami yayınlar sunan Enderun FM, 88,2 frekansı üzerinden çevre illerde yayınlar sunmaktadır. Fakat bunun yanı sıra olarak artık web radyosu mantığı altında da bu radyo kanalını takip etme durumu epey mümkün olmaktadır.

Sizlere en kaliteli dinletileri bir tıkla sunan radyo kanalı, 24 saat boyunca gerek programlar, gerek ise ilahi dinletileri ile kalbinize taht kurmuştur. Türkiye standartlarında İslami kanallara karşı ciddi bir ilgi ve alaka durumu söz konusudur. Biz de çarpıtmadan, tamamen doğru bilgiler alabileceğiniz İslami radyo kanallarını sizlerle buluşturmayı ihmal etmedik. Bu radyolar arasında ise kısa sürede popülerlik kazanmış olan Enderun FM, alanında bulundurduğu hocaları ile beraber programlar üzerinde kitlelerden gelen dini soruları yanıtlıyor, bu konuda da bilgilenmenize yardımcı oluyor.Siz de 24 saat boyunca bu radyo kanalını takip etmek ve merak ettiğiniz tüm sorulara dair cevaplar bulmak amacıyla hemen sitemize giriş yapmayı ihmal etmeyin. Artık bir tık kadar uzağınızda olan radyo istasyonu en geniş bilgileri sizlere aktarma hususunda çalışmalar yapmaktadır. Türkiye standartlarında önem gören Enderun FM, doğru dinleti hizmetleri doğrultusunda da sizleri bir adım öne çıkartmaktan da geri kalmamakta! Bu noktada ise en öncü hizmetleri ele almanız bakımından fırsatlar sunan web sitemiz, alanında lider konum elde ederek sizlere en kaliteli hizmetleri ele alma fırsatları sunuyor.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Enderun Fm oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


ENDERUN FM FREKANS BİLGİLERİ

Kayseri 88.2

ENDERUN FM İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: bilgi@enderunfm.com adresinden iletebilirsiniz.
Adres: Gevher Nesibe mah. Donanma cad. No:21/1 Kocasinan/KAYSERI
Tel: +90352 222 82 92

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz