Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Dost Fm

canlı dinle

DOST FM

DOST FM HAKKINDA

Dost FM, oldukça büyük bir dinleyici kitlesine sahip, dinleyicilerinin istek ve zevklerine göre şekillenen Ankara dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Özellikle Din üzerine konuşmalar ve yayınlar yapan bu konuşmaları ilahilerle birleştiren radyo kanalına 89.2 frekansların dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Günün her saatin de farklı program ve içeriklerle yayın yapan radyo kanalı her geçen gün dinleyici kitlesini arttırarak kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Dini konular da oldukça bilgili yayıncıların konuşmalarıyla bütünleşerek dinleyicileriyle birlikte güzel ve olabildiğince huzurlu zaman geçirmeyi amaçlayan ve her geçen gün dinleyici kitlesini arttırarak bunu başarmaktadır.Ayrıca oldukça geniş ve bilgili yayıncılara sahip bir radyo kanalıdır. Her yayıncının kendi alanında uzman bireyler olması radyo kanalın dinlenmesin de ve yayıncılara olan güven de büyük bir artış sergilemektedir. Günün her saatinde size kesintisiz yayın yapan bu kanala istek ve sorularınızı rahatlıkla iletebilmeniz için kanalın sitesine veya sosyal medya hesaplarına göz atmanızı tavsiye ederim.

Sosyal medya hesaplarında da oldukça aktif olan bu radyo kanalın da aile çocuk ve insanların yaşamış oldukları olaylarla ve sorunlarla da ilgili de yayınlar yapılmaktadır. Dinleyicileriyle oldukça iyi bir iletişim içerisin de olan yayıncılar Dost Fm Ankara dinleyici kitlesini arttırmak için yeni içerikler ve insan hayatın da yaşanabilecek ve yaşanmış olaylarla ilgili yayınlar yapmaya devam etmektedir.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Dost Fm oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


DOST FM FREKANS BİLGİLERİ

İstanbul 88.4
Tekirdağ 88.3
Bursa 95.9
Bilecik 88.4
Sakarya 88.4
Kocaeli 88.3
Kırklareli 90.5
Çanakkale 91.3
Bandırma 91.2
Edirne 90.0
Balıkesir 91.2
Edremit 97.2

Frekans:12422 Mhz Polarizayon: Yatay (H) Sembol Oranı: 30000 FEC: 3/4

DOST FM İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: bilgi@lalegulfm.com  adresinden iletebilirsiniz.
Adres: Çınar Mahallesi Osman Gazi Caddesi Numara:50/A – Bağcılar – İstanbul
Tel: 0212 435 10 58

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz