Pazartesi, Eylül 20, 2021

Denge Fm

canlı dinle

DENGE FM

DENGE FM HAKKINDA

Denge Radyo Ankara merkezli olarak islami ağırlıklı programlar düzenleyen ve canlı yayın ile çeşitli ilahi programları sunan bir radyodur. Denge Radyo 92.1 frekansı ile yayın hayatına başlayarak, bu güne kadar kaliteli dini içeriklerini dinleyicilerine ulaştırmayı başarmıştır. Denge Radyo dinlemek isteyen kişiler 92.1 frekansını kullanarak Ankara şehrinden canlı yayına ulaşabilir ve programlara katılabilirler.Tematik olarak ilerleyen Denge Radyo dini yayınları ile pek çok kaliteli dinleyici kitlesine de sahiptir. 1994 yılından itibaren canlı yayın hayatını kaliteli bir şekilde Radyo Denge FM, ilahilerle dolu programları sayesinde hem sizin hem de ailenizin radyosudur. Denge Radyoyu dinlemek için radyonun ana sayfasını kullanabilirsiniz.

Ana sayfa üzerinden canlı radyo seçeneğini tıklayarak, canlı radyoyu kolaylıkla dinleyebilirsiniz. Ayrıca radyonuzdan 92.1 frekansı ile de bu eşsiz radyoda zamanınızı geçirebilirsiniz. Ayrıca, Denge Radyo canlı yayınlarını internet üzerinden ya da mobil cihazlarınız üzerinden de takip ederek, dinleme fırsatı bulabilirsiniz. Denge Radyo, İslam kimliği ve İslami özgün değerleri korumayı hedefleyerek, yayın hayatına devam eden bir radyodur. İlkeli ve onurlu tutumları ile programlarını da tüm dinleyicilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Gözyaşı Fm oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


DENGE FM FREKANS BİLGİLERİ

Ankara 92.1

DENGE FM İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi www.dengeradyo.com adresinden iletebilirsiniz.

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz