Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Bizim Radyo

canlı dinle

 BİZİM RADYO

 BİZİM RADYO HAKKINDA

Bizim Radyo 104,4 İstanbul canlı yayınıyla sizlerle, Dini ve tematik radyo dinlemek isteyenler Bizim FM’i takip edebilirler.


Radyo programı, radyocular tarafından oluşturulan zamanlar içinde gerçekleştirilmektedir. Program sadece müzik yayını olabileceği gibi bir konu üzerine sohbet şeklinde de ilerleyebilmektedir. Genellikle sunucular bir konuk alarak programın daha keyifli işlemesini sağlamaktadır. Radyo programlarını oluşturan faktörler, yayın yönetmenleri tarafından belirlenmektedir.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Bizim Radyonun oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


BİZİM RADYO FREKANS BİLGİLERİ

Türksat: 3A Frekans: 12685 Sembol: 30000 Polarizasyon:H FEC: 5/6

BİZİM RADYO İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: iletisim@bizimradyo.com adresinden iletebilirsiniz.
Adres: 15 Temmuz, Günay Sk., 34212 Bağcılar/İstanbul
Tel: (0212) 655 27 79

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz