Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Beyzade Fm

canlı dinle

BEYZADE FM

BEYZADE FM HAKKINDA

Hatay ilinde Beyza Piliç şirketi bünyesinde 1 Nisan 2010 yılında faaliyet göstermeye başlayan Hatay FM; kuruluşunun 4. yılında 25 yıldır radyoculuk sektöründe faaliyet gösteren Çağrı Fm ile Hatay merkezi radyo yayınlarını birleştirerek, beyzade fm adı ile Akdeniz bölgesinde faaliyet göstermeye başladı.

Radyo Hatay ilinde 99.0 frekansı üzerinde İslami ağırlıklı yayın yapmaktadır. Hatay ve çevresinin en çok tercih ettiği radyo kanalları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Radyo yaklaşık aktif olarak 70 bini aşkın dinleyici kitlesine sahiptir.Beyzade fm; kurulduğu günden bu yana milli ve maddi değerleri önemseyen yayınlarıyla yayın yapmakta ve kültürel birikimlere destek olan toplumsal etkilere karşı duyarlı bir şekilde yaklaşarak, toplumun sesini yansıtan haber bülteni programlarıyla güncel olayları objektif olarak dinleyicilerine aktarmaktadır.

Her daim doğru ve haklının yanında olarak bölge ekonomisinin kalkınmasına katkı sağlayan ve evrensel hukuk ve basın meslek ilkeleri ile örnek ve öncü yayın yapmaktadır. Aktif olarak dinleti türlerini ele aldığınızda, en cazip fırsatları denemeniz açısından faaliyet gösteren radyo, örnek ve öncü yapısıyla tüm İslami kanallarını sizlere sunuyor. Hatay bölgesindeki en bilgili ve donanımlı hocalarının vaaz sunduğu programlarında, sizlerden gelen İslami soruları da cevaplamaktadır.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Beyzade Fm oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


BEYZADE FM FREKANS BİLGİLERİ

Hatay 99.0

BEYZADE FM İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: beyzade@beyzadefm.com.tr adresinden iletebilirsiniz.
Adres: Barış Mh. Cengiz Topel Cad. Katibe Beden Apt. Zemin Kat No: 108/A Akdeniz/Mersin
Tel: +90 5492669900

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz