Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Bayram Fm

canlı dinle

BAYRAM FM

BAYRAM FM HAKKINDA

İlahi, Tasavvuf Müziği ve dini sohbet içerikli yayın yapan radyo kanalı özellikle dini günlerde ve aylarda yoğun olarak dinlenmektedir. Kaliteli ekibi ve güzel müzikleriyle her daim siz değerli izleyicilere hizmet sunmaktan çekinmez.


Sizde uzun bir yolculuk için müzik veya program arayışındaysanız veya güzel, sıhhatli bir vakit geçirmek istiyorsanız sizin adresiniz. Dini radyo dinlemek isteyenlerin canlı dinlemek isteyenlerin en güzel adresi. Tasavvufa gönül verenler ve sevenler için için özene bezene dizayn edilmiş olan kuruluş radyosunun frekansı Bayram Fm.

İslami Radyo olmakla birlikte istediğiniz ve bulmak istediğiniz bir radyo istasyonu yanı sıra her gün bir çok ünlü sanatçının seslendirdikleri ilahiler de radyoda bulunmaktadır.

İslami radyo yayıncılığında uzun zamandan bu yana var olan tecrübesi ve kalitesi ile dikkat çeken Bayram Fm İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hem internet üzerinden hem de karasal yayın aracılığı ile sesini duyurmaktadır. “İlahilerle Ezgilerle Size de Bayram Geliyor”

Yayın akışında düzenlediği programlarla dinleyicilerinin isteklerine ve sorularına cevap vermektedir. Dini konulara hakim konuklarından gelen sorulara başarıyla cevap verebilmektedir. Hafta boyunca sabah saat 08:00’da başlayan programlar saatler 00:00’ı gösterdiğinde son bulur.

Programlarda yapılan dini sohbetler dinleyicileri tarafından dikkatle dinlenmektedir. Dinleyiciler din hakkında bilmedikleri konuları sorarak çeşitli bilgiler alabilmektedirler. Dinleyicilerden gelen soruları cevaplayan konuklar dinleyicilerinin aydınlanmasına yardımcı olmaktadır.

Bayram FM radyosu da dinin gerektirdiklerini Müslüman kardeşlerimize daha net açıklamak, doğru bilinen yanlışlardan sakınmak, Rabbimizin verdiği ibadetleri dinleyicilerine doğru anlatmak amacıyla hizmet etmeye başlayan bir radyo istasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Dinin görevlerini ve yükümlülüklerini tatlı bir sohbet havasında dinleyicilerine aktaran bu radyo kanalını internet sayfamız üzerinden ücretsiz ve kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


BAYRAM FM FREKANS BİLGİLERİ

Adana 101.6
Yalova 87.7
Antalya 95.5
Bandırma 103.0
Balıkesir 89.1
Kastamonu 100.0
Bolu 96.5
Kyaseri 90.5
Erzurum 99.9
Eskişehir 102.0

Frekans: 12345 Vertical 30.000 Televizyonunuzun radyolar bölümünden Bayram Fm’i tıklayarak dinleyebilirsiniz.

BAYRAM FM İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: iletisim@bayramfm.com adresinden iletebilirsiniz.
Adres Bilgileri: Aydıntepe Mah. Sevindik Sok. No: 14/1 Tuzla /İstanbul / Türkiye
Tel : +90216 491 60 96 – +90216 375 1616

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz