Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Bayram Fm Canlı Radyo Dinle, Dini Radyo Dinle

Bayram Fm dini yayın yapan bir radyodur. İlahi, Tasavvuf Müziği ve dini sohbet içerikli yayın yapan radyo kanalı özellikle dini günlerde ve aylarda yoğun olarak dinlenmektedir.

Türkiye’de 6 farklı ilden karasal yayın yapan radyodur yayın akışında düzenlediği programlarla dinleyicilerinin isteklerine ve sorularına cevap vermektedir.
Dini konulara hakim konuklarıyla Bayram Fm dinleyicilerinden gelen sorulara başarıyla cevap verebilmektedir. Hafta boyunca sabah saat 08:00’da başlayan programlar saatler 00:00’ı gösterdiğinde son bulur.


Programlarda yapılan dini sohbetler dinleyicileri tarafından dikkatle dinlenmektedir. Dinleyiciler din hakkında bilmedikleri konuları sorarak çeşitli bilgiler alabilmektedirler. Dinleyicilerden gelen soruları cevaplayan konuklar dinleyicilerinin aydınlanmasına yardımcı olmaktadır.


"<Yoastmark

Bayram FM Frekans Bilgileri

İllere göre frekans dağılımları şu şekildedir;
İstanbul 95.8
izmir 102.8
Mersin 100.8
Sakarya 95.5
Adana 101.6
Yalova 87.8

Birbirinden güzel sohbetler birbirinden güzel ilahiler, rüya tabirleri, ibretlik hikayeler, dini hikayeler, dualar ve zikirler ve ramazan aylarında iftar ve sahur vakitlerinde canlı yayınlarıyla evlerinize konuk oluyor. En seçkin sanatçılar Ender Tekin, Hüseyin Duru, Cemal Akçil, Fatih Öztürk, Hilmi Tunalı ilahileri sizin için seslendiriyor.En güzel sohbetleriyle Abdullah Eroğlu hocamız her sabah saat 10:00’da yaptığı dini sohbetlerle, dualarla, zikirlerle Peygamber Efendimizin ve Ehli Beytinin hayatından hikâyelerle evlerinize konuk oluyor.Sakın Kaçırmayın.