Pazartesi, Eylül 20, 2021

Barış Radyo

canlı dinle

BARIŞ RADYO

BARIŞ RADYO HAKKINDA

Adana’nın Kozan ilçesine bağlı adana barış radyo dini yayınlar yapmaktadır. Dini içerikli çeşitli sohbetler dinlemek isteyenler kesinlikle bu yayını dinlemelidirler. Çünkü çeşitli sohbetler, ilahilerle ruhunu mest etmek isteyenlerin buluşma yeridir. Gün içerisinde her hangi bir saatte frekansı bulup dinlemek mümkündür. İster cep telefonundan, ister bilgisayardan veya radyodan dinleme olanağı mevcuttur.


Biraz huzur aradığınızda Adana Barış Radyo ile bu sağlanabilmektedir. Din hakkında her gün yeni bir şey öğrenmek için dinlenmelidir. Dünyanın geçici zevklerine kanmamak için Barış Radyo hizmet vermektedir. Her Müslüman hiç vakit kaybetmeden adana barış radyo sayesinde güzelleşir. Bireylerin bilinci temizlenir. Dinimizi en güzel şekilde anlatan hizmetin sunulduğu radyoyu dinlemek gerekmektedir. Bu, hem bu dünya hem de ahiret için hazırlanmayı kolaylaştıracaktır

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Gözyaşı Fm oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


BARIŞ RADYO FREKANS BİLGİLERİ

Adana 104.8

BARIŞ RADYO İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail:  adresinden iletebilirsiniz.
Adres:
Tel:

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz