Salı, Ekim 26, 2021

Anadolu Radyo

canlı dinle

ANADOLU RADYO

ANADOLU RADYO HAKKINDA

Anadolu’da birçok radyo kanalı bulunmaktadır. Bu kanalların çoğu farklı müzik dinletileri ile karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan biri de Anadolu radyo Gebze kanalıdır. Bu radyo kanalının yayın yaptığı şehir ise Kocaeli Gebze taraflarıdır.


Akıncılar medya grup tarafından yayını yapılmaktadır. Bu bölgede en çok dinlenen radyo kanallarından biri olan Anadolu radyo Gebze müzik anlayışına yeni bir tat yeni bir nefes getirmektedir. Bu radyo kanalının frekansı 105.3 olarak ayarlanmıştır. İstediğiniz şehirden bilgisayar aracılığı ile dinleme imkânı da sağlanıyor.

Yapmanız gereken tek şey frekansı ayarlamanız ya da bilgisayardan Anadolu radyo Gebze kanalını aratarak canlı yayını dinleme fırsatı bulabilirsiniz. Kaliteli ve keyifli programların olduğu bu radyo kanalının dinleyici kitlesi de bir o kadar fazla.

Anadolu radyo Gebze açısından olsun, programlar açısından olsun İslami bir temele dayanmaktadır. İslami programlar ve ilahilerin dinlenebildiği yerel bir radyo kanalıdır. Bu radyo kanalına çoğu zaman da değerli misafirlerin katılımı sağlanmaktadır. Bu katılımların olduğu programlara bağlanabilir ve İslami bir sohbete ortak olabilirsiniz.

Dini radyo dinle dinleyicileri kitlesi oldukça fazla bir sayıya ulaştığı şu günümüz de Anadolu Radyo oluşturduğu kemikleşmiş dinleyici kitlesi ve geniş radyo arşivi ile en güncel en popüler ilahileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kanal haftanın her günü her saati 7 24 yayın yapıyor. Tecrübeli kadrosu ve teknik alt yapısıyla en çok dinlenen dini radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Online dini radyolar İslami Dini radyolar, tüm dünyada her ülkenin kendi dinine göre yayın yapmaktadır. Canlı islami radyo Ülkemizde dini radyolar İslami yayınlar yapmaktadır. Dini radyoların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı radyo kanalları kategori olarak dini radyolar arasında bulunmasa da zaman zaman dini programlara yer vermektedir. Dini radyoların programları da oldukça zengindir ve dinleyiciler bu sebepten radyoları severek takip ederler. Dini radyolarda genellikle ilahi yayını yapılmaktadır. İlahi seslendiren çok sayıda ses sanatçısını dini radyolarda dinleyebilirsiniz.


ANADOLU RADYO FREKANS BİLGİLERİ

Gebze 105.3

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz